Τρίτη 17 Ιουλίου 2018

Με το δεξί ο Π.Α.Σ. – Φιλική νίκη επί της Α.Ε.Λ. με 1-0!!!

Με το δεξί ξεκίνησε στα φιλικά προετοιμασίας ο Π.Α.Σ. Γιάννινα, που κέρδισε στο Καρπενήσι όπου βρίσκεται για το στάδιο προετοιμασίας, την Α.Ε. Λάρισας με σκορ 1-0.

Το σκορ άνοιξε στο 10ο λεπτό ο Νικολιάς με ωραίο σουτ. Ο Π.Α.Σ. φάνηκε να πατάει λίγο καλύτερα στο τελευταίο 20λεπτο σε ένα ισορροπημένο ματς.

ΠΑΣ Γιάννινα: Βελλίδης, Αποστολόπουλος, Μιχαήλ, Γώγος, Κακούμπα, Σιόντης, Λιάσος, Νικολιάς, Παπαδόπουλος, Γιάκος, Ξύδας.

Έπαιξαν και οι: Περιστερίδης, Λουκίνας, Κούζικ, Κάστρο, Τζημόπουλος, Τσικάρσκι, Πήλιος, Σκόνδρας, Λίλα, Μπουκουβάλας, Ντόλοβατς.

ΑΕΛ: Σουλούκος, Καρανίκας, Μόρας, Ζίζιτς, Γκόλιας, Χούμπτσεφ, Φατιόν, Μιλοσάβλιεβιτς, Πέτροβικ, Ντέλετιτς, Μορσί.

Έπαιξαν και οι: Θεοδωρόπουλος, Σαχίτι, Γκοίκοβιτς, Γρομητσάρης, Κάσος, Φρίουι, Μπάλας.