Δευτέρα 21 Ιανουαρίου 2019

Σταθερά στην 3η θέση το Δροσοχώρι, 2-0 τους Λογγάδες!!!

Στο γήπεδο Δροσοχωρίου ο τοπικός Παντελεήμων υποδέχτηκε τον γειτονικό Τιτάνα Λογγάδων και πήρε τη νίκη με σκορ 2-0!

Μια νίκη που τον διατηρεί στην πρώτη τριάδα, παρέα με τον Ολυμπιακό Βοτανικού, στους 31 βαθμούς. Οι Λογγάδες παρέμειναν στην τελευταία θέση, αλλά δεν σταματάνε την προσπάθεια τους.

Τα γκολ ήρθαν στο δεύτερο ημίχρονο για τους γηπεδούχους, αν και στο πρώτο είχαν καλές ευκαιρίες οι Κοκκιάδης και Μελιγγιώτης και για τους Λογγάδες οι Μήτσης και Παζαρτζής.

Στο 65΄ σέντρα του Κολιού Αν., σουτ τη κίνηση από τον Μελιγγιώτη για το 1-0. Πέντε λεπτά μετά και πάλι ασίστ από τον Κολιό Αν., πλασέ του Κατζιώτη και 2-0. Στο 90΄ χαμένη ευκαιρία του Κολιού Αν. από κοντά, μπλοκάρει πάνω στη γραμμή ο Περιστέρης.