Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020

Στο Ροδοτόπι το πιο δυνατό ματς!!!





Στον Α Όμιλο της Β΄ Ερασιτεχνικής το ματς που ξεχωρίζει γίνεται στο Ροδοτόπι, όπου η τοπική Πασσαρώνα υποδέχεται τον Πωγωνάτο, με φόντο μια θέση στα play off.

Η πρωτοπόρος Ζωοδόχος παίζει στην έδρα του δυνατού φέτος Αστέρα Αμφιθέας, που τελευταία όμως έχει κάνει μια μικρή κοιλιά. Στην έδρα φιλοξενεί το Σταυράκι ον Αλμυρό Βουνοπλαγιάς και θέλει να επανέλθει στις νίκες

Το Νεοχωρόπουλο που βρίσκεται κι αυτό στης τρίτη θέση ταξιδεύει στο μακρινό Κεφαλόβρυσο, απέναντι σε μια ομάδα που είναι δυνατή στην έδρα της και έχει διαφορετικούς στόχους.

Τέλος κρίσιμο ματς για τις τελευταίες θέσεις θα γίνει στο Τσεπέλοβο, μεταξύ Πανζαγορισιακού και Φλόγας Πετσαλίου, ενώ Πεντέλη και Αμπελόκηποι που δείχνουν ανεβασμένοι τελευταία θα κοντραριστούν στο Ενωσιακό.



Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα :


Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ                
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ    
Σάββατο              15/02/20              15:00     
ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.      


ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ      
ΑΜΦΙΘΕΑΣ         
Σάββατο              15/02/20              15:30     
ΝΕΟΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.       

Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ              
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ  
Σάββατο              15/02/20              15:30                
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β.         

Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ       
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ                
Σάββατο              15/02/20              15:30     
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.             

ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ        
ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ    
Σάββατο              15/02/20              15:30     
ΤΑΣΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.        

Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ           
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ    
Σάββατο              15/02/20              17:15     
ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.            

Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ       
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ              
Κυριακή               16/02/20              15:30                
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν.

ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ      
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ     
Κυριακή               16/02/20              15:30     
ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΛΙΑΡΟΣ Π.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου