Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022

Νίκη το Νησί μέσα στον Παρακάλαμο

Με τη νίκη έφυγε από τον Παρακάλαμο το Νησί, που κέρδισε τον τοπικό Αγροτικό Αστέρα με 1-4!

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 3ο λεπτό με κεφαλιά του Πατσούρα, έπειτα από κόρνερ του Ντόντη. Στη συνέχεια οι φιλοξενούμενοι ανέτρεψαν το σκορ σε 1-2. Ο Αγροτικός Αστέρας διαμαρτύρεται για γκολ που έβαλε ο Άμρο, μετά από εκτέλεση φάουλ του Ζότα και ακυρώθηκε ως οφσάιντ. Το Νησί πέτυχε άλλα δυο τέρματα στο 2ο ημίχρονο για το τελικό 1-4.

Αγροτικός Αστέρας : Γκόνης, Σκόρδος, Ρέτσης, Ζότα, Μήτσης, Πατσούρας, Μπαρίμης (69΄ Κοντός), Άμρο Χ. (77΄ Τσουμανης), Άμρο Π., Ντρουμπάλης (77΄ Τσίτος), Ντότης

Μετά από απαίτηση της διοίκησης του Αετού Νήσου να μην ασχοληθούμε ξανά με την ομάδα τους, δεν θα αναγράφονται στοιχεία της και ρεπορτάζ από τα ματς που συμμετέχει, παρά μόνο των αντιπάλων. *