Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2016

Το καθάρισε από το 1ο ημίχρονο η Κρύα!!!

Στο Κεφαλόβρυσο ταξίδεψε ο Π.Α.Ο. Κρύας για να αντιμετωπίσει την τοπική Αναγέννηση και επικράτησε με σκορ 0-4, από το 1ο ημίχρονο!

Οι φιλοξενούμενοι δεν άφησαν πολλά περιθώρια αντίδρασης στους αντιπάλους τους και συνεχίζουν να είναι πρώτοι στη βαθμολογία του 1ου ομίλου τη Β΄ Ερασιτεχνικής.

Το σκορ άνοιξε στο 18΄ ο Μπαμπούλιας Η. με ωραίο κοντινό σουτ. Ένα λεπτό μετά ο Δούβλης Ο. κρεμάει τον Βαλτά για το 0-2. Στο 25΄ το 0-3 πάλι από τον Μπαμπούλια με σουτ. Στο 35΄ ο Ζήσης με κεφαλιά, έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Κατσαρού, κάνει το 0-4.

Με 10 τελείωσε το ματς η Κρύα, καθώς αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη στο 29΄ ο Κοσμάς.

ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ : Βαλτάς, Μπάσιος, Καραμάνης, Πότσης, Μύταρης, Γραμμόζης, Γιάτσε (Κούρος 40΄), Τριάντος, Νούσης (Δήμος 62΄), Ντόντης, Καλησπεράτης

ΚΡΥΑ : Δούβλης Χ., Δούβλης Ο., Κοσμάς, Σήτος, Ζήσης (Μπούκας 60΄), Κύρκος, Μπαμπούλιας Η. (Μπαμπούλιας Α.. 73΄), Κατσαρός, Στεφάνου, Μάντζαρης (Μαραγκός 60΄), Κατράνας.